Na końcu świata


Dobre i solidne biuro podrozy. Przyzylem swietna przygode za niewielka cene. Bardzo dobra organizacja i niewygorowany koszt pobytu. Piekne widoki i duzo atrakcji. Najchetniej jesczze raz wybralbym sie ztym biurem podrozy w to samo miejsce. Swietne zajecie pod wieczor w przerwach miedzy zwiedzaniem. najlepsze byly lekcje salsy i gra w karty. Nie mozna sie nudzic w takim towarzystwie. Odkad wyjechalem znimi na wycieczke do Kolumbii zakochalem sie w tym kraju. Nie zlauje ani jednej minuty spedzonej na urlopie. Mam jak najlepsza opinie o tym biurze podrozy .

Na końcu świata-biuro podróży

Wakacje to dla nas bardzo ważny okres. Jest to czas, kiedy musimy podładować akumulatory na cały najbliższy rok.Wyłączamy wtedy telefony, skupiamy się na rodzinie i zapominamy o życiu zawodowym. Po powrocie chcemy mieć co wspominać i mieć co pokazywać znajomym z pracy i rodzinie. Okres wakacyjny tuż tuż, dlatego dzisiejszy odcinek chcemy poświęcić firmie z branży turystycznej. 

W dzisiejszym wpisie na przysłowiową „tapetę” bierzemy biuro podróży z województwa dolnośląskiego, a dokładnie z miasta Wrocław. Firma świadcząca usługi organizowania wycieczek do Ameryki południowej posiada długa tradycję i doświadczenie, gdyż działa nieprzerwanie od 10 lat. Jest to okres, który powinien wystarczyć do tego aby poznać tę branże na wskroś. Na końcu Świata specjalizuje się w wycieczkach do egzotycznych krajów ameryki łacińskiej takich jak: Kostaryka, Chile, Honduras, Boliwia, Peru czy Kolumbia. Biuro obliczyło, że do końca 2017 r obsłuży 11 tysięcy turystów. W swojej ofercie biuro ma wycieczki na lato i zimę, obozy w dżungli itd. na różne okresy czasu.Od dwóch tygodni do nawet 1,5 miesiąca. Aby dokładnie zobrazować wam firmę, o której piszemy, przybliżymy wam jedną z ofert-wycieczkę do Kolumbii.

 

Czy wszyscy byli zadowoleni? Za chwilę się o tym przekonasz.

Czego powinniśmy wymagać od biura podróży, które wysyła nas w tak daleka i niebezpieczną podróż? W końcu Kraje ameryki południowej należą do czołówki najniebezpieczniejszych krajów świata zatem odpowiednia organizacja z naciskiem na bezpieczeństwo jest kluczowa. Jeżeli wyjeżdżamy tak daleko musimy czuć, że ktoś nad nami czuwa i ze ktoś nasz wyjazd starannie przygotował od stawienia się na lotnisku do powrotu na lotnisko.

Niezwykle istotnym elementem jest dobra komunikacja z biurem podróży będąc już na miejscu. Chodzi głównie o to, aby w razie jakichkolwiek kłopotów, biuro było w stanie i chciało pomóc rozwiązać problem. Niestety często zdarza się, że po przetransportowaniu turysty do ośrodku w kraju docelowym, ten jest zdany tylko na siebie. Rezydent musi być osobą, która zawsze będzie starała się nam pomóc. Kolejnym ważnym czynnikiem, na który koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę jest standard w hotelach. Przede wszystkim, czy odpowiada opisowi i czy byliśmy przygotowani na to co zobaczymy po przyjeździe. Innymi słowy, czy umowa była klarowna, jasna i czytelna. Oczywiście warto wziąć pod uwagę koszt wycieczki w stosunku do panującego standardu. Oczywiście ważne jest również to czy sam pobyt był udany i obfitował w ciekawe atrakcje. W końcu każdy z nas chce aby jego urlop był niepowtarzalny i zapadał w pamięć. Tego właśnie oczekujemy od biura podróży. Zatem jak patrzycie na biuro podróży  „Na końcu świata”? Jak oceniacie je przez pryzmat wyżej wymienionych czynników? Oto wasze opinie.Apklan będzie nastepna firmą, którą przeswietlimy pod kątem opinii.

 

Na końcu świata