Autodoktor- mechanik samochodowy


Nie mam najlepszej opinii o tej firmie. Zdzieraja za duzo nawet za usuniecie malej usterki. Rachunek na 70zl za odkodowanie radia to rozboj w bialy dzien. Moze i znaja sie na rzeczy ale ceny z kosmosu.Poza tym przy odbiorze auta zauwazylem ze bylo ubrudzone siedzenie. Kiedy zwrociłem na to uwagę, powiedzieli, ze to nie oni. Ja natomiast jestem pewien ze przed usluga bylo czyste.Nigdy wiecej autodoktor.


To dobra firma. Moja opinia jest taka, ze to dobrzy fachowcy, którzy znają się na rzeczy. Szybko zdiagnozowali usterkę i naprawili. Służą też dobra rada. Natomiast mam małe obiekcje co do kosztów. Usługa mogłaby być troche tansza, chocaz za jakość sie płaci.Oólnie polecam.

Mechanik samochodowy musi mieć dobrą opinię. Jeżeli taką posiada, nie będzie musiał inwestować w marketing. Dobry mechanik, jeśli cieszy się dobrą opinią, zawsze będzie miał ręce pełne roboty i więcej pracy niż czasu.Co zatem decyduje o tym czy uważamy mechanika za godnego zaufania? Czynników jest sporo. Oczywiście najważniejsze jest to czy jest on dobrym fachowcem i zna się na rzeczy. Ważna jest tez cena, która powinna byc konkurencyjna, oraz jakość wykonania i obsługa klienta.Opinia o danym warsztacie często zależy również od tego, jak wiele usług możemy wykonać w jednym miejscu. Często nie mamy czasu na jeżdżenie w różne miejsca i chcielibyśmy załatwiać sprawy szybko i bez zbędnej straty czasu. A jaką opinią cieszy się nasza kolejna firma? Sprawdmy poniżej

Autodoktor to warsztat samochodowy z długoletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Można tam dokonać większość napraw związanych z eksploatacja samochodu, takich jak: wymiana akumulatora, wymiana opon, wymiana paska rozrzadu, oleju, klockow hamulcowych, tarcz i wiele innych. Spektrum usług jest bardzo szerokie. Pamietajcie,zeby pod artykulami zostawiać opinie.Apklan to firma, która otrzymała najwięcej opinii w tym miesiacu.